Πιστοποίηση
Κίνα ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd. Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Στάλη πολύ γρήγορα, και πολύ χρήσιμος, νέος και αρχικός, θα σύστηνε ιδιαίτερα.
—— Νισικαβάα από την Ιαπωνία
—— Λουίς Από τις Ηνωμένες Πολιτείες
—— Ρίτσαρντ από τη Γερμανία
—— Τιμ από τη Μαλαισία
—— Βίνσεντ από τη Ρωσία
Μεγάλες τιμές, γρήγορη παράδοση και εξαιρετική εξυπηρέτηση πελατών.
—— Νισικαβάα από την Ιαπωνία
Αξιόπιστα εξαρτήματα, γρήγορη αποστολή και εξαιρετική υποστήριξη.
—— Σαμ Από τις Ηνωμένες Πολιτείες
Υψηλής ποιότητας εξαρτήματα και μια απρόσκοπτη διαδικασία παραγγελίας.
—— Η Λίνα από τη Γερμανία
Είμαι Online Chat Now
Λεπτομέρειες:
Place of Origin: CN
Μάρκα: Original Factory
Πιστοποίηση: Lead free / RoHS Compliant
Model Number: NRF9151-LACA-R7
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Minimum Order Quantity: 10
Τιμή: Contact for Sample
Packaging Details: LGA
Delivery Time: 5-8 work days
Payment Terms: T/T,L/C,Western Union
Περιγραφή
Αριθμός ανταλλακτικού: NRF9151-LACA-R7 CPU: Arm Cortex-M33 @ 64MHz για την εφαρμογή χρήστη
Flash / RAM: 1 MB / 256 KB GPIO: 32 ακίδες I/O γενικής χρήσης
Εύρος τάσης τροφοδοσίας: 3,0 έως 5,5 V Θερμοκρασία λειτουργίας: -40 έως 85°C
Επισημαίνω:
Μονάδα ασύρματης επικοινωνίας χαμηλής ισχύος
Κυψελοειδής μονάδα IoT μόντεμ LTE-M/NB-IoT/NTN
Arm Cortex-M33 System-in-Package
Μονάδα ασύρματης επικοινωνίας NRF9151-LACA-R7
Επισκόπηση του προϊόντος
Τεχνικές προδιαγραφές
Δύναμη εξόδου 23 dBm
Τύπος διεπαφής Δοκιμαστική μονάδα
Πεδίο τάσης τροφοδοσίας 3 V έως 5,5 V
Θέρμανση λειτουργίας -40°C έως +85°C
Στυλ εγκατάστασης Επενδύσεις
Τύπος προϊόντος Μονούλες πολυπρωτοκόλλου
Αισθησία -114 dBm
Βασικά χαρακτηριστικά
  • Πλήρως ολοκληρωμένη μονάδα SiP για κυτταρική IoT, NTN και DECT NR+
  • Μοντέμ πολυμέτρων LTE-M/NB-IoT/NTN με υποστήριξη DECT NR+ και GNSS
  • Υποστήριξη ζώνης 700-2200 MHz LTE
  • Τάξη ισχύος 5 20 dBm και τάξη ισχύος 3 23 dBm
  • Υποστήριξη ζώνης NR+ 915 MHz και 1,9 GHz
  • Ειδικός επεξεργαστής εφαρμογών και μνήμη προγραμματισμού
  • 64 MHz Arm Cortex-M33 με flash 1 MB + 256 KB RAM