ESP32-C61-WROOM-1U-N8R2 Wireless Communication Module 8MB Flash Wi-Fi And BT LE Module
Πιστοποίηση
Κίνα ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd. Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Στάλη πολύ γρήγορα, και πολύ χρήσιμος, νέος και αρχικός, θα σύστηνε ιδιαίτερα.
—— Νισικαβάα από την Ιαπωνία
—— Λουίς Από τις Ηνωμένες Πολιτείες
—— Ρίτσαρντ από τη Γερμανία
—— Τιμ από τη Μαλαισία
—— Βίνσεντ από τη Ρωσία
Μεγάλες τιμές, γρήγορη παράδοση και εξαιρετική εξυπηρέτηση πελατών.
—— Νισικαβάα από την Ιαπωνία
Αξιόπιστα εξαρτήματα, γρήγορη αποστολή και εξαιρετική υποστήριξη.
—— Σαμ Από τις Ηνωμένες Πολιτείες
Υψηλής ποιότητας εξαρτήματα και μια απρόσκοπτη διαδικασία παραγγελίας.
—— Η Λίνα από τη Γερμανία
Είμαι Online Chat Now
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΣΟ
Μάρκα: Original Factory
Πιστοποίηση: Lead free / RoHS Compliant
Αριθμό μοντέλου: ESP32-C61-WROOM-1U-N8R2
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Τιμή: Contact for Sample
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μονάδα μέτρησης
Χρόνος παράδοσης: 5-8 εργάσιμες
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, Western Union
Περιγραφή
Αριθμός ανταλλακτικού: ESP32-C61-WROOM-1U-N8R2 Λάμψη: 8 MB (Quad SPI)
PSRAM: 2 MB Ενσωματωμένο τσιπ: Εφαρμόζεται μόνον για τα προϊόντα που αναφέρονται στο σημείο 1.
Μέγεθος: 18,0 mm × 19,2 mm x 3,2 mm Θερμοκρασία λειτουργίας: -40 ° C ~ 85 ° C
Product Description Of ESP32-C61-WROOM-1U-N8R2
Features Of ESP32-C61-WROOM-1U-N8R2
Module that supports 2.4 GHz Wi-Fi 6(802.11ax),Bluetooth@5(LE)
Built around ESP32-C61 series of SoCs, 32-bit RISC-V single-core microprocessor
Flash up to 16 MB, PSRAM up to 8 MB
Up to 23 GPIOs, rich set of peripherals
On-board PCB antenna or external antenna connector
ESP32-C61 series of SoCs embedded, 32-bit RISC-V single-core microprocessor, up to 160 MHz
ROM: 256 KB
SRAM: 320 KB
Up to 8 MB PSRAM
Wi-Fi
1T1R in 2.4 GHz band
Operating frequency: 2412 ~ 2484 MHz
lEEE 802.11ax-compliant
Bluetooth
Bluetooth LE
Bluetooth mesh
High power mode(20 dBm)
Speed: 125 Kbps,500 Kbps, 1 Mbps, 2 Mbps
Advertising extensions
Multiple advertisement sets
External antenna via a connector
Operating Conditions
Operating voltage/Power supply: 3.0 ~ 3.6V
Operating ambient temperature:
-85 °C version module: -40~ 85 °C
-105 *Cversion module: -40 ~105°C