Πιστοποίηση
Κίνα ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd. Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Στάλη πολύ γρήγορα, και πολύ χρήσιμος, νέος και αρχικός, θα σύστηνε ιδιαίτερα.
—— Νισικαβάα από την Ιαπωνία
—— Λουίς Από τις Ηνωμένες Πολιτείες
—— Ρίτσαρντ από τη Γερμανία
—— Τιμ από τη Μαλαισία
—— Βίνσεντ από τη Ρωσία
Μεγάλες τιμές, γρήγορη παράδοση και εξαιρετική εξυπηρέτηση πελατών.
—— Νισικαβάα από την Ιαπωνία
Αξιόπιστα εξαρτήματα, γρήγορη αποστολή και εξαιρετική υποστήριξη.
—— Σαμ Από τις Ηνωμένες Πολιτείες
Υψηλής ποιότητας εξαρτήματα και μια απρόσκοπτη διαδικασία παραγγελίας.
—— Η Λίνα από τη Γερμανία
Είμαι Online Chat Now
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΣΟ
Μάρκα: Original Factory
Πιστοποίηση: Lead free / RoHS Compliant
Αριθμό μοντέλου: ESP32-H2-MINI-1-H4S
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Τιμή: Contact for Sample
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μονάδα μέτρησης
Χρόνος παράδοσης: 5-8 εργάσιμες
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, Western Union
Περιγραφή
Αριθμός ανταλλακτικού: ESP32-H2-MINI-1-H4S Τύπος κεραίας: ίχνος PCB
Μέγεθος Μνήμης: Flash 4MB, ROM 128kB, SRAM 320kB Τάση - Τροφοδοσία: 3V ~ 3.6V
Product Description Of ESP32-H2-MINI-1-H2S
Features Of ESP32-H2-MINI-1-H4S
CPU and On-Chip Memory
• ESP32-H2 embedded, RISC-V single-core 32-bit microprocessor, up to 96 MHz
• 128 KB ROM
• 320 KB SRAM
• 4 KB LP Memory
• 2 MB or 4 MB in-package flash
BT®
• BT Low Energy (Bluetooth 5.3 certified)
• BT mesh
• BT Low Energy long range (Coded PHY, 125 Kbps and 500 Kbps)
• BT Low Energy high speed (2 Mbps)
• BT Low Energy advertising extensions and multiple advertising sets
• Simultaneous operation of Broadcaster, Observer, Central, and Peripheral devices
• Multiple connections
• LE power control
IEEE 802.15.4
• IEEE Standard 802.15.4-2015 compliant
• Supports 250 Kbps data rate in 2.4 GHz band and OQPSK PHY
• Supports Thread 1.4
• Supports Zigbee 3.0
• Supports Matter
• Supports other application-layer protocols (HomeKit, MQTT, etc)
Peripherals
• Up to 19 GPIOs– 3 strapping pins
Integrated Components on Module
• 32 MHz crystal oscillator
Operating Conditions
• Operating voltage/Power supply: 3.0∼3.6 V
• Operating ambient temperature: -40∼105 °C